شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا

شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا با تکیه بر دانش فنی روز دنیا در زمینه سیستم‌ها و روش‌های نوین خشک‌کن صنعتی، تصفیه فاضلاب صنعتی، سیستم‌های خلأ، لایه ‌نشانی، الکترونیک، نانو و لابراتورهای فیزیک، فعالیت خود را بر امور مشاوره، طراحی مهندسی و اجرای سیستم‌های مذکور متمرکز نموده است. در همین راستا با بررسی سیستم‌های نوین و به روز دنیا اقدام به تولید سیستم‌های جدید نموده است که بسیاری از مشکلات صنایع مختلف را برطرف نموده و با کارآیی و راندمان بسیار بالا امکان استفاده و راهبری آسان آن را برای صنایع مختلف امکان‌پذیر می‌کند.

به روز در صنعت و خدمات

مهندسین نانوفناوران پارس همواره در تلاشند تا تحریم ها نتوانند مانع رشد اقتصادی هرچه بیشتر صنعت کشور در زمینه تجهیزات مواد غذایی شود و با تکیه بر دانش و مهارت خود به هرچه شکوفاتر شدن این صنعت کمک می نماید. در حال حاضر شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا در زمینه خشک کن صنعتی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. سعی ما همواره براین است تا با بالاترین کیفیت ماشین آلاتی را طراحی و تولید نماییم تا تمام اقشار جامعه که در سطح های مختلف هستند، بتوانند کارآفرینی نموده و از دست رنج خود استفاده نمایند .

منحصربه فرد

شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا تنها شرکتی است که در ایران به تکنولوژی ساخت فریز درایر دست یافته است. بدین ترتیب ایران ششمین کشوری است که به این تکنولوژی بزرگ دست یافته است.

افتخارات

شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا در سال 1397 به عنوان فناور برتر انتخاب شد.

تاسیس

شرکت بین‌المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس ویرا از سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده است.

تنوع محصولات صنعتی

شرکت نانوفن آوران پارس سازنده دستگاه‌های فریزدرایر صنعتی، وکیوم درایر، توربوفست، ازن ژنراتور، گیج پیرانی،پلاسما استریلایزر، اسپین کوتینگ، آلتراسونیک صنعتی و فراصوت در کشور ‌می‌باشد.

به روز و استاندارد همگام با عرصه بین الملل

شرکت بین المللی نانوفناوران صنعت آریوپارس با افتخار اعلام می‌کند در استان فارس هیچ شرکت تولید کننده‌ دیگری در زمینه تولید دستگاه‌های خشک کن وجود ندارد و در ایران نیز چندین شرکت تولیدکننده‌ دستگاه‌های هوای گرم هستند ولی هیچ کدام سازنده‌ دستگاه‌های فریزدرایر و توربوفست نیستند.