با ما بی‌رقیب بمانید

خدمات و پشتیبانی

شرکت نانوفناوران پارس به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ تولید دستگاه‌های خشک‌کن صنعتی، با هدف‌گذاری بلند مدت سعی نموده است تا تقاضای بازار ایران را بررسی دقیق کند و با ارائه‌ تجهیزات مناسب و نامدار در سطح جهانی، درصدد تامین آن‌ها برآید.

شرکت نانوفناوران پارس، در راستای ارائه باکیفیت ترین و بهترین خدمات ممکن به مشتریان خود و با طراحی بالاترین کیفیت ماشین آلات برای کارآفرینی اقشار مختلف در جامعه، و ارتقای صنعت این مرز و بوم، و در راستای رفع نگرانی های مشتریان خود اقدام به تامین قطعات مورد نیاز برای دستگاه‌های تولید شده نموده است.

امروزه، اهمیت عرضه خدمات پس از فروش بر کسی پوشیده نیست، لذا گارانتی شرکت نانوفناوران پارس سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان داشته است که لازم به ذکر است شرکت اقدام به ارائه‌ گارانتی ۱۲ ماهه نموده است. همچنین خدمات پس از فروش به مدت ۱۵سال برای دستگاه‌های تولید شده ارائه می‌گردد.

شرکت نانوفناوران پارس سبد محصولات متنوع و جامع خود را در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد. نظر به اهمیت ویژه رضایت مشتری نزد هیات مدیره، این شرکت با به خدمت گرفتن متخصصان متعهد در حوزه کاری خود، سعی در ارتقای سطح علم و دانش فنی علاقه‌مندان به مباحث مرتبط با فعالیت شرکت دارد.